11 marca 2023

Oficjalny profil naszej parafii na portalu społecznościowym

Facebook

"Ty więc, moje dziecko, nabieraj mocy w łasce, która jest w Chrystusie Jezusie, a to, co usłyszałeś ode mnie za pośrednictwem wielu świadków, przekaż zasługującym na wiarę ludziom, którzy też będą zdolni nauczać i innych. Weź udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa!

2 Tm 1-3

Ważnym elementem budowania Wspólnoty jest umiejętność szybkiego i skutecznego komunikowania się. Naszą parafialną stronę internetową odwiedza dziennie ok. 200 osób.  Chcielibyśmy jednak dotrzeć z Dobrą Nowiną do szerszej grupy osób. Dlatego powstał oficjalny profil na portalu społecznościowym Facebook. Zwracamy się o przyjęcie z życzliwością prośby o polubenie naszego profilu i jego udostępnienie w celu dotarcia z informacją i ewangelizacją do osób, które nie mają z nami jeszcze kontaktu. Kliknij link, aby przejść na oficjalny profil parafii na portalu społeczniściowym Facebook. Dziękujęmy za zaangażowanie i pomoc!

 

ks. Tyberiusz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
98 0.10881018638611