Nabożeństwa w kościele

Zapraszamy również do uczestnictwa w nabożeństwach, które celebrujemy w naszym kościele w ciągu tygodnia po wieczornej Eucharystii – w poniedziałki ku czci naszej patronki św. Teresy Benedykty od Krzyża, w środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i w piątki Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W każdy czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. do godz. 21.00

Pierwszy piątek miesiąca: Msza Św. o godz. 18.00 i Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Pierwsza sobota miesiąca: Msza św. o godz. 7:00 i wystawienie Najświętszego Sakramentu, 15-minutowe rozważanie tajemnicy różańca świętego i modlitwa różańcowa.

Różaniec:  środa godz. 17:30.

W Wielkim Poscie: Droga krzyżowa:  w piątek po Mszy św. wieczornej. Gorzkie żale: Niedziela godz. 18:00

Nabożeństwo majowe: poniedziałek - sobota po Mszy św. wieczornej, a w Niedzielę. o 18:30.

Nabożeństwo czerwcowe: poniedziałek - sobota po Mszy św. wieczornej, a w Niedzielę. o 18:30.

Nabożeństwo październikowe: poniedziałek - sobota po Mszy św. wieczornej, a w Niedzielę. o 18:30.