Św. Edyta Stein

17 października 2020

1. W kalendarzu liturgicznym 29 Niedziela zwykła.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 18.30. We wtorki i piątki zapraszamy szczególnie dzieci wraz z rodzicami, dziadkami na to nabożeństwo. Od jutra w dni powszednie Msze św. tylko w górnym kościele.

3. W kaledarzu liturgicznym tego tygodnia wspominamy:

• czwartek św. Jana Pawła II, papieża

4. Informujemy, że zgodnie z nowymi zasadami sanitarnymi w strefie czerwonej w świątyni może przebywać 1 osoba na 7 m ². Wszystkich parafian prosimy o zachowanie dystansu, oraz stosowanie się do rygoru sanitarnego polegającego na zakrywaniu ust i nosa, a także dezynfekcję rąk. Msze św. niedzielne o godz. 10.00 i 11.30 będą równolegle sprawowane w górnym i dolnym kościele.

5. Przypominamy o katechezie sakramentalnej dla dzieci do I Komunii św. w górnym kościele o godz. 11.00. Dal kandydatów do bierzmowania katecheza w dolnym kościele bezpośrednio po Mszy św. o godz. 10.00.

6. Informujemy, że kartki na wypominki z wypisanymi imionami naszych drogich zmarłych możemy składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

7. Prasa katolicka: „Gość Niedzielny i „Mały Gość Niedzielny”.

ks. Eugeniusz Stelmach

» Archiwum | Pobierz jako PDF