Św. Edyta Stein

19 września 2020

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj katecheza sakramentalna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz. 11.00 w kościele. Po katechezie dzieci uczestniczą we Mszy św. o godz. 11.30. Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych 23 września o godz. 18.30 w Kościele. Dzieci należy zgłaszać formularzem:

2. Młodzież klas I szkół ponadpodstawowych uczestniczy we Mszy św. w niedzielę o godz. 10.00. Dzisiaj wyjątkowo katechezy dla młodzieży nie ma. Najbliższa za tydzień w niedzielę.

3. W poniedziałek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

4. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do godz. 18.00

5. Prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny”.

ks. Eugeniusz Stelmach

» Archiwum | Pobierz jako PDF