Ogłoszenia duszpasterskie - Ogłoszenia - Parafia św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

17 kwietnia 2021

3 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejsza 3 Niedziela Wielkanocna jest obchodzona jako Niedziela Biblijna. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny.

2. W piątek 23kwietnia będziemy obchodzić uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski i naszej Archidiecezji.

3. W sprawach kancelaryjnych zapraszamy do zakrystii codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 17.30 do 18.00.

4. Do nabycia prasa katolicka „Gość Niedzielny” i „Mały Gość”.

ks. Eugeniusz Stelmach

» Archiwum | Pobierz jako PDF