30 czerwca 2022

Boże Ciało 2022

Za nami Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. Raz jeszcze pragniemy z serca podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i przebieg tej Uroczystości a także jej oktawy.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji Eucharystycznej. Dziekujemy za udekorowanie trasy procesji oraz okien domów i mieszkań. Dziękujemy panu organiście, trębaczom i dziecięcej scholi oraz wszystkim osobom włączajacym się w prowadzenie śpiewu. Dziękujemy noszącym baldachim, sztandary, feretrony i krzyż oraz dziewczynkom sypiącym kwiatki. Dziękujemy panom odpowiedzialnym za bezpieczne przeprowadzenie procesji i kierowanie ruchem. Dziękujemy służbie liturgicznej za posługę, a także wszystkim parafianom za liczny i pobożny udział.

83 0.072014093399048