4 czerwca 2022

Dzieci pierwszokomunijne dzielą się prezentami

Dziękujemy dzieciom pierwszokomunijnym, które w ramach dzielnia się dobrem w Białym Tygodniu, przyniosły prezenty, które trafiły do świetlicy dla dzieci z Ukrainy. Świetlica mieści się przy parafii Chrystusa Króla w Gdańsku Śródmieściu. Dodatkowo dzieci przekazały wraz z rodzicami kwotę w wyskości 770 zł, które przesłaliśmy na rzecz Papieskiego Stowarzyszenia Kościół w potrzebie, z przeznaczeniem na pomoc sierotom w Kamerunie. W podziękowaniu dzieciom pierwszokomunijnym za ich wrażliwe serca, zabraliśmy je na lody z okazji Dnia Dziecka.

103 0.049505949020386