Zgłoszenie do zespołu muzycznego - Parafia św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

Zgłoszenie do zespołu muzycznego

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Dziękujemy wszystkim, którzy byli obecni na spotkaniu organizacyjnym w celu stworzenia w naszej parafii dwóch zespołów muzyczych:

dla dzieci i dla młodzieży.

Poniżej zamiezczamy link do formularza, który pozwoli nam bezpiecznie zebrać dane konatkowe.

Zapraszmy do wypełnienia osoby, który były na spoktaniu oraz osoby, które chciałby dołączyć do nas!

Chwała Panu!

LINK DO FORMULARZA