Dzień Dobrego Samarytanina - Aktualności - Aktualności - Parafia św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

28 lipca 2022

Dzień Dobrego Samarytanina

Zapraszamy do wspólnego świętowania  i zabawy w czasie Dnia Dobrego Samarytanina na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku. Świętowanie rozpoczniemy w niedzielę, 7 sierpnia Mszą Świętą w bazylice Mariackiej o godzinie 12.00. Następnie na scenie przy skwerze Heweliusza odbędą się koncerty, występy i inne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Świętowanie zakończy koncert Grace Gospel Choir. Szczegółowy program wydarzenia: https://www.diecezja.gda.pl/aktualnosci/aktualnosci/86707/dzien-dobrego-samarytanina