Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej - Aktualności - Aktualności - Parafia św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

28 maja 2022

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

W Niedzielę 29 maja, uczniowie klas III SP po raz pierwszy przystąpią do Komunii Świętej. Pierwsza grupa o godz. 10.00 i druga o godz. 12.00

Z tej racji Msze św. niedzielne o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 celebrowane będą wyjątkowo w dolnym kościele.

Prosimy o modlitwę w intencji dzieci oraz ich bliskich, aby przez dalsze całe swoje życie podążali razem z Jezusem Eucharystycznym.