Możliwość zamówienia zdjęć z bierzmowania - Aktualności - Aktualności - Parafia św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

16 maja 2022

Możliwość zamówienia zdjęć z bierzmowania

Bierzmowanie 10 maja 2022 roku.

fotograf:  501 579 833       mail:  mietek-foto@wp.pl

Zamówienia proszę składać na maila. Proszę spisać numery zdjęć  z imieniem i nazwiskiem  oraz numer telefonu. Odbiór będzie ustalany telefonicznie dlatego proszę podać nr telefonu kontaktowy. Cena 1 zdjęcia 5 zł format 13x18. Przykład: Jan Kowalski  tel.  500 500 500   zdjęcia nr. 2, 3, 4x2, 5x3, 100,200, 333x4

Mietek - fotograf