Życzenia Wielkanocne - Aktualności - Aktualności - Parafia św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

16 kwietnia 2022

Życzenia Wielkanocne

W naszej ziemskiej wędrówce każda chwila
to nowe emocje, przeżycia.
Niestety czasem to ból, cierpienie,
krzywda ludzka i smutek niewinnych.

Jak często wtedy człowiek schylony szuka
wśród zgliszczy swojego życia Bożego palca…
I słyszy: Nie ma go tu! Podnieś głowę,
spójrz ponad to, co widoczne dla oczu.
Sięgnij swym wzrokiem za horyzont łez i rozpaczy!
Zobaczysz blask Zmartwychwstania,
który niesie ukojenie i nadzieję zbawienia.

W tym wyjątkowym czasie, w rzeczywistości,
która niemalże co chwilę mocno nas doświadcza,
życzymy Wam wzroku, który sięga daleko poza to,
co dyktuje świat. Wzroku, który wpatrzony jest
w Oblicze Zmartwychwstałego Zbawiciela.

Spokojnych i dobrze przeżytych Świąt Wielkiej Nocy naszym parafinom życzą duszpasterze:

ks. Sebastian, ks. Adam i ks. Tyberiusz.