Triduum Paschalne 2022 - Aktualności - Aktualności - Parafia św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

11 kwietnia 2022

Triduum Paschalne 2022

• Wielki Czwartek w dzień ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa zapraszamy na Mszę Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Kaplicy Adoracji. Modlitwa potrwa do godz. 22.00.
  • Wielki Piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00. Nowennę do Bożego Miłosierdzia rozpoczniemy o godz. 15.00.Wieczorne nabożeństwo i adoracja krzyża o godz. 18.00. Zapraszamy w tym dniu na Drogę Krzyżową o godz. 21.00. Przypominamy, iż w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
  • Wielką Sobotę początek adoracji w kościele o godz. 7.00. Poświęcenie pokarmów wielkanocnych w dolnym kościele od godz. 9.00, co 30 minut do godz. 16.00. O godz. 15.00 w górnym kościele II Dzień Nowenny do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu będzie można złożyć jałmużnę przeznaczoną na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Wieczorną liturgię Wielkiej Soboty rozpoczniemy o godz. 22.00. Prosimy o przyniesienie świec zabezpieczonych przed kapaniem wosku na ławki i posadzkę.

27 0.05407190322876