I Komunia święta - ważne informacje dla rodziców - Aktualności - Aktualności - Parafia św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

13 lutego 2021

I Komunia święta - ważne informacje dla rodziców

Szczęść Boże,

1. W związku z trwającą sytuacją epidemiczną ks. Proboszcz zdecydował, że uroczysta I Komunia św. odbędzie się w trzech terminach (30.05; 06.06; 13.06.) za każdym razem na Mszy św. o godz. 11.00.

2. W związku z tym załączam aktywny dokument w którym proszę wpisać dziecko na wybrany termin:

3. W najbliższym czasie przekażę więcej informacjo dotyczących wznowienia nauk niedzielnych, zdawanych modlitw, możliwości zamówienia alb czy składania ofiar.

PS. Jeśli ktoś z Państwa z jakichś powodów nie dostarczył aktu chrztu to proszę przysłać na ten adres mejlowy skan albo zdjęcie tego aktu.
A jeśli ktoś nie odebrał różańca, to dostępne są w zakrystii.
Jeśli wiedzieliby Państwo, że z jakiegoś powodu ktoś z zainteresowanych rodziców nie otrzymał tego mejla, to proszę o informację i przekazanie tego kontaktu.

ks. Łukasz Koszałka

przedszkole