Św. Edyta Stein

23 maja 2020

I komunia św. 31.05 szczegółowe informacje

Szczęść Boże,

Przypominam najważniejsze informację dotyczące I komunii w dn. 31. maja dla obu grup:

1. W piątek 29 maja - spotkanie i próba z podziałem funkcji o godz. 19 (grupa z godz. 10.00) i o godz. 19.45 (grupa z godz. 11.30) - usadzenie, (próba wchodzenia), podchodzenie do komunii św, dzielenie funkcji (czytanie + niesienie darów)

2. W sobotę 30 maja odnowienie przyrzeczeń chrztu św. i pierwsza spowiedź o godz. 16.30 (grupa z 10.00) i o godz. 17.00 (grupa z godz. 11.30) - dzieci siadają na wcześniej ustalonych miejscach, przynoszą świecę chrzcielną, po odnowieniu przyrzeczeń chrztu św. do spowiedzi podchodzą najpierw dzieci, później pozostali członkowie rodziny. Proszę przed spowiedzią przypomnieć z dziećmi formułę spowiedzi. Strój odświętny, nie codzienny.

3. W niedzielę 31. maja dzieci gromadzą się najlepiej pół godziny przed mszą św. w albach, jeśli pogoda pozwoli to przed kościołem i będzie błogosławieństwo rodziców i uroczyste wejście.

4. W związku ze zmianami obostrzeń ks. Proboszcz zdecydował o zmianie liczny osób w kościele - aktualnie można zaprosić 8 osób (dziecko komunijne + 7 osób z rodziny).

5. Pozostałe, bardziej szczegółowe informacje praktyczne przekażemy w piątek na próbie.

ks. Łukasz Koszałka

25 0.046711921691895