Św. Edyta Stein

24 kwietnia 2020

I Komunia szczegółowe informacje

1. Terminy
Msza św. z udzieleniem I komunii św. są następujące:
31-05 godz. 10.00
31-05 godz. 11.30
07-06 godz. 10.00
07-06 godz. 11.30
14.06 godz. 10.00
14.06 godz. 11.30

Uczestniczyć w komunijnej Mszy św. w kościele może 5 osób (4 osoby+dziecko komunijne).

Rodziców dzieci komunijnych prosimy o wybranie jednego z zaproponowanych terminów.
Tym, którzy chcieliby przełożyć przeżywanie I Komunii św. ich dzieci na czas "poepidemiczny" możemy zaproponować przyszły rok. Ofiary od tych dzieci przenosimy na przyszły rok.

Dla ułatwienia wybierania terminów tegorocznych proszę dziecko wpisać do wtorku 28 maja wieczorem w formularzu aktywnym pod adresem (niektóre dzieci - gdy znałem termin - już wpisałem, proszę sprawdzić):
:

2. Alby

Odbiór zamówionych będzie możliwy po mszy św. wieczornej w najbliższy poniedziałek bądź wtorek (27 i 28 maja). Najlepiej gdyby udało się tak, że rodzice dziewczynek odbierają w poniedziałek a chłopców we wtorek, ale nie jest to kategoryczne propozycja. (W sytuacjach losowych będzie można odebrać w późniejszym terminie)

3. Spotkanie dla rodziców

W środę 29 maja po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych, które będą przyjmowały I Komunię w tym roku. W związku z tym, że w kościele może być 60 osób, prosimy, żeby przyszedł tylko jeden rodzic.

Na spotkaniu będzie można uzupełnić brakujące informacje czy niezbędne dane.

25 0.15919995307922